Stanowisko

Poszukujemy Aktorów!

Umowa
dzieło / na zlecenie / wolontariat
Miasto
Gdynia
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
policealne / wyższe
Czas trwania oferty

04.05 11.05

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Poszukujemy dwóch aktorów (mężczyzn!) w wieku 23-30 lat do odegrania głównej oraz epizodycznej roli.

1: rola główna: Kacper- Wysoki, brunet, Z wykształcenia aktor, cały czas czekający na swoje 5 minut. Tajemniczy, małomówny, rzetelny i odpowiedzialny. Przykłada się do swojej pracy i chce ją jak najlepiej wykonać.

2: rola epizodyczna: Romeo- wysoki, blondyn- w czepku urodzony, niezwykle utalentowany aktor młodego pokolenia, niesamowicie naturalny i autentyczny. Jednocześnie trochę egoistyczny i zarozumiały, mający świadomość swojego talentu. Odgrywanie jego roli idzie mu genialnie i wie, że jest oczkiem w głowie reżysera.

Napiszcie coś o sobie, kim jesteście i koniecznie załączcie jakieś linki do poprzednich produkcji.
Nie interesuje nas jakie szkoły ukończyliście- jeśli macie talent i pasję, to może to być nawet Wyższa Szkoła Melanżu 😉
Cała rekrutacja odbywać się będzie internetowo. Nie lubimy słowa „casting” bo narzuca jakieś dziwne standardy- umówimy się więc z wybranymi osobami na spotkanie online w którym po prostu zobaczymy jak się dogadujemy i przegadamy wybraną scenę ze scenariusza. 😊
Wymagamy dyspozycyjności, NATURALNOŚCI i bycia spoko człowiekiem 😃
Nie chcemy spoilerować fabuły. Powiemy więc tylko, że spektakl to tragikomedia przeznaczona dla osób powyżej 16-tego roku życia. Ponoć całkiem zaskakująca.

WAŻNE! Próby do spektaklu odbywać się będą non profit. Jeden spektakl prapremierowy na który będzie można zaprosić znajomych i rodzinę także chcemy puścić za darmo. Kolejne spektakle będą biletowane i z tej kwoty chcemy wypłacać wynagrodzenie.

Nie szukamy ludzi do jednorazowej współpracy. Chcielibyśmy spektakl eksploatować przez dwa całe sezony i jeździć z nim regularnie.

Próby odbywać się będą już od połowy maja do lipca w Gdyni Orłowo- planujemy 22 próby stąd proszę o zgłoszenia osoby zdecydowane i MIESZKAJĄCE NA POMORZU! :)

Wymagania

Dyspozycyjność, rzetelność, chęci do działania

Oferujemy

Doświadczenie, promocję, stałe, regularne granie i pojawianie się na festiwalach teatralnych

Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na maila Nz.teatr@gmail.com