Stanowisko

Portier (umowa na zastępstwo)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

18.11 03.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:
1. obsługa centrali telefonicznej i kamer
2. obsługa centrali systemu alarmu przeciwpożarowego
3. obsługa szlabanu parkingowego
4. ewidencja ruchu osobowego oraz wydawanie kluczy do pomieszczeń
5. odbieranie kluczy po godzinach pracy oraz sprawdzenie zwrotów zgodnie z wpisem do ksiąg
6. zamykanie drzwi do Galerii po zakończeniu pracy Galerii

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
1. biegłej obsługi telefonów w tym telefonów komórkowych
2. umiejętności obsługi komputera
3. sumienności i obowiązkowości

Oferujemy

Pracę na pełen etat w trybie dyżurów 12h lub 24h w ramach umowy o pracę. Wybrana osoba przejdzie 2 tygodniowe szkolenie (po 6h dziennie).

Zgłoszenia (list aplikacyjny, cv) prosimy wysyłać na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl w terminie do dnia 3 grudnia 2021 r.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2 przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko Portiera (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również , że podanie tych danych było dobrowolne”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.