Stanowisko

Pomoc w Dziale Rozwoju

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

15.01 29.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

- Prace redakcyjno-korektorskie
- Transkrypcje materiałów filmowych
- Tworzenie baz danych
- Odsłuchiwanie gotowych audiowycieczek i porównywanie nagrań ze scenariuszem
- Research internetowy pod kątem konkretnych projektów
- Proofreading tekstów
- Przygotowywanie krótkich tekstów o charakterze promocyjnym i informacyjnym np. do aplikacji mobilnych

* Jest to praca stacjonarna w siedzibie firmy (ul. Zawiła 61, Kraków)
* Praktyka bezpłatna (z możliwością przejścia na pracę płatną np. w oparciu o umowę zlecenie po zakończeniu stażu)

Wymagania

- Umiejętność sprawnego oraz poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
- Kreatywność i elastyczność
- Wykształcenie humanistyczne (lub w trakcie studiów) na kierunkach takich jak: filologia polska, filologia angielska, kulturoznawstwo, dziennikarstwo etc.

Oferujemy

- Możliwość poznania jak wygląda praca na styku sektora IT i kultury
- Poznanie ciekawych miejsc/atrakcji turystycznych, a także duże zróżnicowanie tematyczne poszczególnych projektów
- Możliwość elastycznego dopasowania czasu pracy (wymiar czasu pracy do ustalenia)

Warunki aplikowania

Prosimy o przesłanie CV na adres mrakoczy@movitech.pl