Stanowisko
Podinspektor ds. obsługi organizacyjnej w Wydziale Rozwoju i Komunikacji dla Dzielnicy Wawer
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.01 23.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
Opis stanowiska

Szukamy osoby, która dołączy do Zespołu Wydziału Rozwoju i Komunikacji na stanowisku Podinspektor ds. obsługi organizacyjnej.
Głównym zadaniem Wydziału jest realizacja projektów na terenie Dzielnicy i prowadzenie komunikacji między Urzędem i Mieszkańcami.

Wymagania

 wykształcenie wyższe
 komunikatywność
 samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

- ciekawą pracę i realizowanie różnorodnych projektów w Dzielnicy
- partnerską atmosferę pracy
- możliwość rozwoju
- pracę z zaangażowanym Zespołem
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- program adaptacyjny dla nowozatrudnionych
- "trzynaste wynagrodzenie", dodatek stażowy, dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy
- świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Treść ogłoszenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi rekrutacji i zasady naboru znajdziesz tu: https://erekrutacje-bip.um.warszawa.pl/