Stanowisko

PLASTYK, STOLARZ, MECHANIZATOR

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

05.02 22.02

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Teatr Pinokio w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko plastyka, stolarza, mechanizatora.

Wymagania

- umiejętność wykonywania prac stolarskich (elementy dekoracji, rekwizyty, etc.)
- umiejętność lutowania
- umiejętność pracy przy użyciu zróżnicowanych technologii i materiałów
- zdolności manualne i zmysł artystyczny
- zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
- komunikatywność oraz profesjonalizm
- samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista

Oferujemy

-zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
-umowę o pracę
-pracę w środowisku kultury
-możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
-pracę wśród zespołu świetnych specjalistów
-znakomitą atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kadry@teatrpinokio.pl do dnia 15 lutego 2021 roku.