Stanowisko
Personel ds.obsługi imprezy kulturalnej
Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

14.05 10.09

Opis stanowiska

POMOC PRZY OBSŁUDZE WYSTAWY a w tym:
obsług terminala płatniczego i kasy przy sprzedaży biletów (także sprzedaż gadżetów i pamiątek),
nadzór nad przebiegiem zwiedzania / za kontrolę (scan) biletów przy wejściu, kontrola liczby widzów w związku z przepisami covid, doraźna dezynfekcja i uzupełnienie płynów dezynfekcyjnych dla zwiedzających

Wymagania

znajomość j.angielskiego, kultura osobista, dyspozycyjność, otwartość i komunikatywność

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, pracę dodatkową na okres ok. 3 miesięcy, pracę w systemie 12h wg dostosowanego do potrzeb grafiku, udział w ciekawych i prestiżowych wydarzeniach kulturalnych

telefonicznie pod numerem telefonu 510-011-347 lub 571-330-639