Stanowisko

PEDAGOG TEATRU

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 4600 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

07.10 25.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Zadania:
• przygotowywanie koncepcji i prowadzenie warsztatów do wybranych spektakli z repertuaru Teatru dla różnych grup odbiorców,
• opracowywanie materiałów edukacyjnych do spektakli repertuarowych,
• współpraca z zespołem aktorskim,
• opracowywanie i przygotowywanie wniosków grantowych na działania edukacyjne,
• koordynacja i ewaluacja działań,
• monitoring i koordynacja dostępności Teatru dla grup wykluczonych,
• współpraca z Działem pracy artystycznej i organizacji widowni w zakresie prac nad rozwojem publiczności,
• wsparcie w opracowaniu materiałów promocyjnych,
• rozwijanie kontaktów i budowanie współpracy w obszarze edukacji z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w pracy pedagogiczno-teatralnej lub szeroko pojętej pracy edukacyjnej w instytucji kultury lub organizacji pozarządowej,
• wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki: pedagogika teatru, aktorstwo, reżyseria, teatrologia, wiedza o teatrze, animacja kultury, kulturoznawstwo,
• doświadczenie w pisaniu wniosków grantowych,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy w zespole,
• dobra organizacja pracy własnej,
• zaangażowanie, kreatywność, innowacyjne podejście.

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość aktywnego uczestniczenia w kreowaniu profilu programowego teatru;
• wynagrodzenie brutto: 4.600 zł plus dodatek stażowy;
• działania rozwojowe w ramach zgłoszonych potrzeb, warsztaty, kursy doszkalające,
• kartę MultiSport dofinansowaną z ZFŚS,
• paczki okolicznościowe dla dzieci.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• życiorys wraz z danymi kontaktowymi,
• list motywacyjny zawierający informację na temat tego, co dla osoby aplikującej jest najważniejsze w edukacyjnej misji instytucji kultury (maksymalnie2000 znaków).

Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:
• Termin: do dnia 25 października 2021r.
• Miejsce: Dział Kadr Teatru Lalek Guliwer, ul. Różana 16, 02-548 Warszawa, wejście od ul. Grażyny 11/15 pok. nr 1
• Sposób składania dokumentów: drogą elektroniczną na adres email: g.sliwa@teatrguliwer.pl;lub w formie papierowej.