Stanowisko

OŚWIETLENIOWIEC-ELEKTRYK

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

16.09 16.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika na stanowisko: oświetleniowiec-elektryk w Teatrze.

W zakres obowiązków:

· obsługa sprzętu elektryczno-oświetleniowego prób i spektakli w siedzibie Teatru i poza jego siedzibą,

· biegła obsługa pulpitów, a w szczególności COMPULITE VECTOR oraz znajomość pracy na innych pulpitach,

· znajomość oprogramowania do projektowania oświetlenia w teatrze,

· odpowiedzialność za powierzony sprzęt, stan techniczny i gotowość eksploatacyjną sprzętu elektryczno-oświetleniowego,

· stała konserwacja, wykonywanie napraw powierzonego sprzętu elektryczno-oświetleniowego, w zakresie posiadanych uprawnień,

· obsługa i konserwacja rozdzielni elektrycznej niskiego napięcia, urządzeń instalacji elektrycznej oraz aparatury oświetlenia,

· dokonywanie oględzin instalacji elektrycznej,

· uzupełnianie i wymiana brakujących lub przepalonych żarówek, bezpieczników gniazd, przełączników, wtyczek, końcówek kabli, itp.,

· konserwacja silników elektrycznych,

· modernizacja instalacji elektrycznej,

· dokonywanie odczytów liczników zużycia energii elektrycznej,

· obsługa lub udostępnianie sprzętu elektryczno-oświetleniowego podczas imprez obcych realizowanych w Teatrze za zgodą kierownictwa.

Wymagania:

· wykształcenie techniczne kierunkowe,

· doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy w teatrze,

· uprawnienia SEP do 1 KV,

· dyspozycyjność (praca w nienormowanych godzinach,

· umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i duża motywacja do pracy, samodzielność.

Wymagania

Oferujemy

zadaniowy czas pracy, dobrą atmosferę i ciekawe projekty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres na adres:rekrutacja@teatr-imka.pl wpisując w tytule: APLIKACJA NA STANOWISKO OŚWIETLENIOWIEC-ELEKTRYK do dnia 16 października 2021 roku.
wa