Stanowisko

Organizator Pracy Artystycznej

Umowa
etat
Wynagrodzenie

2500—3000 PLN netto

Miasto
Radzymin
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

24.06 23.07

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Marketing

Opis stanowiska

• Tworzenie oraz koordynacja oferty zajęciowej i kulturalnej (zajęcia stałe, koncerty, wystawy, warsztaty itp.)
• Współprowadzenie strony internetowej oraz Facebooka instytucji
• Obsługa imprez kulturalnych: koncertów, spektakli, wykładów (organizacja garderoby, backstage zgodnie z riderami technicznymi)
• Sprzedaż biletów przed wydarzeniem przez system biletowy
• Współrealizacja projektów grantowych
• Organizacja konkursów
• Redagowanie newsów i relacji z wydarzeń na stronę internetową oraz Facebooka

Wymagania

Wymagania podstawowe
• Co najmniej rok doświadczenia w pracy w instytucji kultury
• Dobra znajomość komputera oraz pakietu biurowego MS Office
• Wysoka kultura osobista
• Łatwość tworzenia tekstów (tzw. Lekkie pióro)
• Doświadczenie w organizacji zajęć i warsztatów
• Dyspozycyjność w weekendy

Mile widziane
• Znajomość programu Adobe Photoshop
• Obsługa sprzętu fotograficznego

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w instytucji z sektora publicznego, dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dodatek na święta Bożego Narodzenia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z tytułem "Organizator Pracy Artystycznej" na adres apietrzak@bibliotekaradzymin.pl

W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.