Stanowisko

Opiekun ekspozycji

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
policealne / zawodowe
Czas trwania oferty

14.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało między innymi:
- informowanie zwiedzających o aktualnych wystawach i miejscu ich ekspozycji,
- sprawdzanie biletów, nadzorowanie sal ekspozycyjnych i opieka nad eksponatami,
- utrzymywanie czystości w salach wystawowych i innych pomieszczeniach /w tym również w toaletach/.

Wymagania

Wykształcenie minimum zasadnicze, ponadto od kandydata oczekujemy odpowiedzialności, sumienności, komunikatywności, dyspozycyjności i kultury osobistej.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie,
- pracę w zgranym zespole;
- ciekawe miejsce pracy.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
list motywacyjny,
CV zawierające klauzulę o treści:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Oferty niezawierające klauzuli oraz numeru ogłoszenia (OGŁOSZENIE SK.110.9.2021) NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Zachęcamy i zapraszamy osoby niepełnosprawne mogące wykonywać w/w zadania do wzięcia udziału w rekrutacji.

Termin składania dokumentów do 31 lipca 2021 r.

Miejsce składania dokumentów – Sekretariat Muzeum
lub na adres: kadry@cmwl.pl; DW: i.zak@cmwl.pl