Stanowisko

Opiekun ekspozycji w Zamku Królewskim na Wawelu

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

08.06 12.06

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
• będziesz dozorować ekspozycje na wzgórzu wawelskim;
• będziesz udzielać informacji zwiedzającym;
• będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na ekspozycji, która będzie pod Twoją opieką.

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:
• masz wykształcenie średnie;
• jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny;
• jesteś osobą, którą cechuje odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i samodzielność;
• prezentujesz wysoką kulturę osobistą oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
• umiesz i lubisz pracować w zespole;
• mile widziana znajomość języka angielskiego;
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy

OFERUJEMY:
• pracę w niezwykłym miejscu,
• zatrudnienie w okresie wakacyjnym tj. lipiec i sierpień oraz częściowo we wrześniu, praca we wszystkie dni tygodnia, zgodnie z ustalonym grafikiem,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Aplikacje prosimy składać do dnia 12 czerwca 2021r. uzupełniając formularz dostępny pod adresem: