Stanowisko

OPERATOR ŚWIATŁA I DŹWIĘKU – AKUSTYK

Umowa
Miasto
Sosnowiec
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

08.07 23.07

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Podstawowy zakres obowiązków:
• przygotowanie i realizacja nagłośnienia scenicznego;
• współudział w opracowywaniu scenariusza dźwięku w poszczególnych obrazach sztuki;
• obsługa prób, przedstawień i innych imprez okolicznościowych;
• przygotowywanie i sporządzanie wszystkich elementów zapisów operacji dźwięku z prób aktorskich, technicznych i spektakli;
• obsługa techniczna, przeglądy i konserwacja urządzeń;

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe – akustyk, elektronik;
• podstawowe przygotowanie muzyczne;
• znajomość obsługi profesjonalnych systemów akustycznych;
• doświadczenie w obsłudze inteligentnych urządzeń scenicznych i akustycznych;
• znajomość obsługi profesjonalnych konsol fonicznych;
• doświadczenie w realizacji nagłośnienia koncertów, spektakli lub innych wydarzeń artystycznych;
• znajomość obsługi komputera;
• świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV w zakresie eksploatacji;
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w teatrze;
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących i działania pod presją czasu;
• komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielnoś

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• możliwość rozwoju zawodowego
• stałe wynagrodzenie
• miłą atmosferę w pracy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@teatrzaglebia.pl lub przesłać pocztą na adres : Teatr Zagłębia, ul. Teatralna 4, 41-200 Sosnowiec.
Do CV prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z załączonym wzorem.
Termin składania ofert do 23 lipca 2021r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.