Stanowisko

Operator / Montażysta

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

25.08 15.09

Słowa kluczowe
  • Film
  • Fotografia
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zadania
1. rejestracja i produkcja materiałów audiowizualnych na potrzeby działalności Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, w szczególności dokumentacja audiowizualna wystaw, performansów, koncertów, debat, tworzenie zwiastunów filmowych; digitalizacja, montaż materiałów dla telewizji internetowej, obsługa streamingów;
2. obróbka i montaż materiałów archiwalnych oraz nagrań zarejestrowanych w ramach stałych i czasowych projektów organizowanych przez Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski;
3. obsługa kanałów Vimeo/YouTube.

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy
1. doskonałej znajomości oprogramowania do obróbki i montażu materiałów filmowych, w tym Adobe Premiere Pro; mile widziana znajomość programów DaVinci Resolve, AVID Media Composer;
2. doskonałej znajomości obsługi sprzętu audio-wideo, doświadczenia w zakresie realizacji dźwięku;
3. doświadczenia zawodowego potwierdzonego w portfolio;
4. kreatywności, sumienności i samodzielności wymaganej w procesie rejestracji wydarzeń;
5. dyspozycyjności (rejestracja niektórych wydarzeń ma miejsce w weekendy oraz wieczorami);
6. mile widziane doświadczenie pracy w instytucjach kultury;
7. zainteresowania kulturą i sztuką współczesną.

Oferujemy

Oferujemy
1. kreatywne interesujące i różnorodne działania w zakresie rejestracji wydarzeń w ważnej instytucji kultury w ramach umowy zlecenia;
2. pracę w Zamku Ujazdowskim, pięknym obiekcie położonym na Trakcie Królewskim, w centrum Warszawy;
3. p​​racę w różnorodnym, dynamicznym zespole przy interesujących, artystycznych projektach;
​​​​​4. bezpłatny wstęp na wystawy i do kina;
5. zniżki w Qchni Artystycznej i księgarni.

Zgłoszenia w postaci CV, portfolio oraz listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres: rekrutacje@u-jazdowski.pl do dnia 15 września 2021.

Zgłoszenia bez załączonego portfolio nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, z siedzibą w Warszawie przy ul. Jazdów 2, przetwarzało w celach rekrutacji moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na stanowisko operatora / montażysty (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.