Stanowisko

Operator Maszyn CNC

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

01.04 23.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej wszystkich eksponatów edukacyjnych;
• naprawa, produkcja, montaż eksponatów i rozwiązywanie problemów technicznych;
• zapewnienie prawidłowej, terminowej realizacji zadań działu;
• współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika);
• min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomość rysunku technicznego i metrologii warsztatowej;
• ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
• doświadczenie w produkcji jednostkowej i prototypowej;
• umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem - tokarki/frezarki konwencjonalnej;
• minimum rok doświadczenia w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC;
• dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac;
• wszechstronność techniczna.
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
• dobra organizacji pracy;
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut).

Oferujemy

• oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
• gwarantujemy bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy stacji metra;
• umożliwiamy udział w ciekawych projektach i rozwój zawodowy;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 23.04.2021 r.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.