Stanowisko

Office Manager

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Wynagrodzenie

do 3000 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.09 21.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość
  • Nowe media

Opis stanowiska

• przygotowywanie zestawień faktur sprzedażowych i kosztowych;
• pisanie umów;
• dbanie o obieg dokumentów;
• uzupełnianie brakującej dokumentacji księgowej we współpracy z biurem rachunkowym;
• prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami (redaktorzy, podwykonawcy);
• kontrola środków trwałych powierzonych pracownikom;
• zadania związane z RODO
• współorganizacja integracji firmowych i wymyślanie drobnych akcji integrujących zespół rozproszony po całym kraju ;)

Wymagania

• nasz idealny kandydat potrafi połączyć analityczne myślenie i dokładność w działaniu z nastawieniem na pomoc innym i współtworzenie pozytywnego „vibu” w pracy
• jeśli w pracy jesteś osobą odpowiedzialną, stawiasz na otwartą komunikację, podejmujesz inicjatywę i dobrze czujesz się w zmiennym środowisku będzie Ci dobrze w naszej firmie;
• lubimy osoby samodzielne, jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku na pewno pomoże Ci z łatwiejszym startem;

Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się branży gamingowej i nowych technologii
• zapewnimy autonomię działania oraz miłą atmosferę w pracy
• jeśli będziesz potrzebować zmiany godzin pracy nie będziemy mieć z tym problemu, możesz rozbić swój dzień pracy jak chcesz;
• praca w biurze znajdującym się na warszawskiej Pradze
• chcemy żeby nasi pracownicy byli zdrowi, więc zapewniamy pakiet do prywatnej medycyny
• jesteśmy startupem z 25 letnim doświadczeniem :)

Warunki aplikowania

Proszę o wysyłanie CD na adres: lidia.ukleja@cdaction.pl