Stanowisko

Obsługa widowni i szatni w instytucji kultury w Gdańsku

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Czas trwania oferty

02.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Kadry
  • Marketing
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Obsługa widowni i szatni w instytucji kultury

Wymagania

Poszukujemy pracowników na stanowisko "obsługa widowni" w instytucji kultury na terenie Gdańska

Od kandydatów oczekujemy:
- wysoka kultura osobista,
- punktualność,
- umiejętność pracy w zespole oraz poczucie odpowiedzialności
- dyspozycyjność (praca w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz w weekendy),
- komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania rozmowy,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
- umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi,
- wykształcenie średnie i status studenta (preferowane kierunki humanistyczne/artystyczne),

Oferujemy

- ciekawą, kreatywną pracę w jednej z najbardziej prestiżowych instytucji kultury w Trójmieście
- elastyczny grafik
- pracę w młodym, otwartym zespole,
- możliwość zaangażowania się przy wydarzeniach, koncertach, spektaklach, imprezach i eventach zewnętrznych
- możliwość uczestniczenia w specjalnych wydarzeniach zamkniętych, organizowanych przez instytucję

Warunki aplikowania

CV prosimy przesyłać na adres: jenka.minh@klavo.pl