Stanowisko

Muzyk orkiestrowy – WIOLONCZELISTA

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.06 11.06

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa
ogłasza przesłuchania dla muzyków do 30 roku życia na stanowisko muzyka orkiestrowego - WIOLONCZELISTY.

Wymagania

Szczegóły na https://sinfoniaiuventus.pl/przesluchania/

Oferujemy

Osobom, które pomyślnie przejdą przesłuchania Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa może zaoferować:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę pod kierunkiem wybitnych dyrygentów
- szeroko zakrojoną edukację artystyczną oraz zdobycie doświadczenia pracy w orkiestrze

Zgłoszenia można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową
LINK DO REJESTRACJI: https://bit.ly/2lSyTLU
Do zgłoszenia należy dołączyć:
- życiorys w języku polskim
- podpisane oświadczenie /do pobrania na stronie internetowej/
Terminy nadsyłania zgłoszeń: 11 czerwca 2021