Stanowisko

Muzyk – obój, I głos solista

Umowa
Miasto
Lublin
Województwo
Lubelskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.08 25.09

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Sztuka

Opis stanowiska

Program:

1. W. A. Mozart – Koncert na obój C-dur KV 314 (część I z kadencją, część II)
2. Utwór dowolny

Literatura orkiestrowa:

1. P. Czajkowski – IV Symfonia f-moll (część II i III)
2. M. Rimski-Korsakov – Szeherezada
3. G. Rossini – Uwertura do opery La scala di seta
4. J. Brahms – Koncert skrzypcowy D-dur (część II)
5. L.van Beethoven – III Symfonia Es-dur Eroica (część II i III)

Wymagania

Niezbędne wymagania formalne od kandydatów:
doświadczenie zawodowe na stanowisku muzyka orkiestrowego

Oferujemy

Zatrudnienie w instytucji kultury będącej wojewódzką samorządową jednostką organizacyjna

Filharmonia nie zapewnia akompaniatora. Prosimy o przesyłanie zgłoszenia zawierającego CV oraz list motywacyjny na adres: przesluchaniafl@gmail.com lub artystyczny@filharmonialubelska.pl