Stanowisko
Multimedia
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

02.02 31.03

Słowa kluczowe
  • Film
  • Obsługa techniczna
Opis stanowiska

• kompleksowe przygotowanie sprzętu multimedialnego wykorzystywanego do przedstawień
• konserwacja i obsługa sprzętu multimedialnego
• obsługa prób, prób generalnych oraz spektakli
• techniczna rejestracja video spektakli dokumentujących działalność Teatru Żydowskiego

Wymagania

• wykształcenia średniego technicznego
• umiejętności pracy w zespole
• umiejętności pracy pod presją czasu
• znajomości oprogramowania Dataton Watchout i Resolume
• doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych
• znających język angielski w stopniu podstawowym/komunikatywnym
• doświadczenie zawodowe oraz znajomość zagadnień elektroakustycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny,
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem MULTIMEDIA na adres h.osmolski@teatr-zydowski.art.pl