Stanowisko

Montażysta dekoracji

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Bielsko-Biała
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

08.10 31.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

1. Montaż dekoracji, przygotowanie spektaklu.
2. Obsługa techniczna prób oraz przedstawień.
3. Załadunek i wyładunek dekoracji w związku z transportami.
4. Bieżąca konserwacja, wykonywanie drobnych i średnich napraw powierzonego sprzętu.
5. Statystowanie w niektórych spektaklach.

Wymagania

1. Zdolność do wykonywania pracy fizycznej.
2. Dyspozycyjność (praca rano i wieczorem, także w niedzielę i święta)
3. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Oferujemy

1. pracę w Teatrze z wieloletnią tradycją
2. pracę w ciekawym, twórczym środowisku
3. stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę)
4. możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: administracja@teatr.bielsko.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie administracji Teatru: Bielsko-Biała ul. Kołłątaja 4 w godzinach urzędowania 7.00 – 15.00
kontakt telefoniczny: 33 812 31 88
Aplikacje przyjmujemy do dnia 31 października 2021 roku.

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. 2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".