Stanowisko

MONTAŻYSTA DEKORACJI TEATRALNYCH / REKWIZYTOR

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

31.12 17.01

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Obsługa techniczna prób oraz wydarzeń artystycznych organizowanych przez pracodawcę, wg. ściśle ustalonej scenografii, w tym:
• Obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób i spektakli
• Obsługa eksploatacyjna sal prób
• montaż, demontaż, magazynowanie oraz zabezpieczanie przed uszkodzeniem dekoracji,
• przygotowywanie, dostarczanie i konserwacja rekwizytów,
• transport ręczny i mechaniczny, załadunek i rozładunek dekoracji, rekwizytów, kostiumów oraz sprzętu scenicznego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy
• umiejętności samodzielnego korzystania z urządzeń mechanicznych (wiertarka, szlifierka itp.)
• umiejętności pracy w zespole,
• doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych,
• gotowości do pracy w różnych godzinach, w tym w sobotę i w niedzielę,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• umiejętności obsługi komputera
• doświadczenie rekwizytorskie będzie dodatkowym atutem
• odpowiedzialności za powierzone zadania i mienie.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny,
- świadczenia świąteczne dwa razy w roku,
- możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : rekrutacja@operakameralna.pl, z dopiskiem w tytule " MONTAŻYSTA DEKORACJI"

W ofercie prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.