Młodszy specjalista w zakresie obsługi kadrowej i prawa pracy

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodowa instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego Polski poprzez inicjowanie międzynarodowej współpracy i wymiany kulturalnej. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności IAM zrealizował ponad 6000 wydarzeń kulturalnych, w których udział wzięło blisko 55 milionów osób. Instytut Adama Mickiewicza jest również wydawcą Culture.pl.
Zakres świadczonych usług obejmować będzie:
• przygotowywanie ewidencji czasu pracy,
• przygotowywanie harmonogramów pracy dla Pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy,
• sporządzanie list obecności i nadzorowanie uzupełniania ich przez Pracowników,
• przygotowywanie danych do ryczałtów samochodowych,
• współpracę przy tworzeniu i prowadzeniu planów urlopowych i ewidencji urlopów,
• współpracę ze służbą BHP przy aktualizacji kart analizy ryzyka zawodowego w miejscu pracy dla poszczególnych grup stanowisk, zbieranie oświadczeń o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym na stanowisku pracy,
• współpracę ze służbą BHP przy organizacji szkoleń BHP, w tym m.in. koordynowanie i organizowanie obowiązkowych szkoleń BHP dla Pracowników oraz monitorowanie ich ważności,
• tworzenie tabeli dyżurów w Instytucie.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• masz doświadczenie w obszarze obsługi kadrowej i prawa pracy,
• posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem na ostatnim roku studiów z prawa pracy lub zarządzania kapitałem ludzkim,
• praca z dokumentacją sprawia Ci przyjemność,
• masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
• doskonale organizujesz swoje działania, a presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,
• proaktywnie szukasz rozwiązań i masz energię do działania,
• kontakt z ludźmi to Twoja pasja, a pozytywne doświadczenia pracowników są dla Ciebie najważniejsze,
• posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować pozytywne relacje.

Oferujemy

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• możliwość uczestniczenia w budowaniu instytucji zajmującej się promocją polskiej kultury.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Termin przesyłania aplikacji do 30 września 2021r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: