Stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Wydarzeń (fizyk/biolog)

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

04.05 18.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Twoje zadania:
• prowadzenie interakcji ze zwiedzającymi w formie m.in. warsztatów i pokazów, prowadzonych na żywo i wirtualnie;
• realizacja filmów edukacyjnych w ramach programu eKopernik (tworzenie scenariuszy, nagrania, montaż);
• prowadzenie zajęć edukacyjnych online w ramach programu Nauka dla Ciebie;
• realizacja wyjazdów wystawy mobilnej oraz mobilnego Planetarium w ramach programu Nauka dla Ciebie (w drugim półroczu 2021);
• współpraca przy tworzeniu scenariuszy wydarzeń;
• aktywny udział w wydarzeniach popularyzujących naukę;
• obsługa organizacyjna i techniczna prowadzonych zajęć.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy :
• wykształcenia wyższego min. I stopnia (lub ostatni roku studiów) w kierunku nauk ścisłych lub przyrodniczych - preferowane kierunki związane z fizyką i/lub biologią;
• umiejętności ciekawego i zrozumiałego przekazywania wiedzy odbiorcom w różnym wieku;
• gotowości do podróży służbowych;
• czynnego prawa jazdy kategorii B;
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.

Oraz:

• umiejętności dopasowywania się do zróżnicowanych potrzeb odbiorców;
• zdolności szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków pracy;
• komunikatywności oraz umiejętności współpracy w zespole;
• odpowiedzialności i inicjatywy w podejmowaniu działań.

Mile widziane:

• doświadczenie w popularyzowaniu nauki, pracy scenicznej i pracy z dziećmi;
• doświadczenie w nagrywaniu i montażu krótkich form filmowych;• znajomość aplikacji ze zbioru Office 365 tj. OneDrive, Planner, SharePoint.

Oferujemy

• oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego lub części etatu;
• umożliwiamy udział w ambitnych i nowatorskich projektach w prestiżowej instytucji;
• gwarantujemy współpracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i kreatywnym zespole;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego do 18 maja 2021 r.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.