Stanowisko

Młodszy prawnik/Młodsza prawniczka

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.04 31.05

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z uzyskaniem ochrony międzynarodowej, legalizacją pobytu i zatrudnienia obywateli Białorusi w Polsce;
- świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej w siedzibie Fundacji; prowadzenie bieżących konsultacji prawnych;
- monitorowanie sytuacji praw człowieka w Białorusi;
-przygotowanie opinii prawnych, pism procesowych oraz wystąpień do organów władzy publicznej;
-raportowanie rezultatów, przygotowanie raportów i zestawień

Wymagania

-wykształcenie wyższe prawnicze lub status studenta prawa co najmniej III roku;
-praktycznej znajomości procedur imigracyjnych obowiązujących w Polsce – warunek konieczny;
-bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz rosyjskiego – warunek konieczny;
-wysokich zdolności organizacji pracy oraz samodzielności;
- łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole.

Oferujemy

-elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (po ustaleniu warunków z przełożonym);
-pracę w przyjaznym, kreatywnym i międzynarodowym zespole;
-szkolenia i merytoryczne wsparcie przełożonych;
-możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
- partnerską współpracę nastawioną dokonania zmian w Białorusi;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
- biuro w centrum Warszawy (tuż przy metrze Politechnika)

Warunki aplikowania

CV prosimy wysyłać do cbshelp.office@gmail.com