Stanowisko
Młodszy instruktor w Galerii Huta Sztuki
Umowa
etat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

01.09 19.09

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Muzeum
  • Sztuka
Opis stanowiska

• Obsługa widzów polsko i obcojęzycznych,

• Sprzedaż biletów (w tym obsługa kasy fiskalnej – możliwość przyuczenia),

• Prowadzenie dokumentacji w zakresie obrotu środkami pieniężnymi i drukami ścisłego zarachowania (możliwość przyuczenia),

• Organizacja wydarzeń,

• Zamieszczanie informacji w mediach społecznościowych i tworzenie do nich adekwatnych treści (Facebook, Instagram, YouTube).

Wymagania

• Wykształcenie: wyższe/ średnie

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

• Znajomość obsługi mediów społecznościowych i tworzenia do nich adekwatnych treści (Facebook, Instagram, YouTube),

• Znajomości pakietu Microsoft Office oraz narzędzi Google,

• Samodzielność, punktualność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

• Umiejętność organizowania wydarzeń,

• Znajomość sektora sztuki i kultury, w szczególności na obszarze Krakowa.

Oferujemy

Oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w kulturalnym sercu Nowej Huty.

Warunki aplikowania

• CV oraz list motywacyjny,

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Aplikacje prosimy słać na adres mailowy: hutasztuki@okn.edu.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania