młodszy bibliotekarz w Oddziale Informacji Naukowej w Bibliotece Głównej UTH Radom

Umowa
Miasto
Radom
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

17.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Praca w Oddziale Informacji Naukowej biblioteki naukowej,
• obsługa instytucjonalnego repozytorium
• obsługa komputerowego systemu bibliotecznego

Wymagania

• wykształcenie wyższe humanistyczne, preferowane kierunkowe – bibliotekoznawstwo i informacja naukowa, studia archiwistyczne lub historia ze specjalizacją archiwalną lub studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwo, informacja naukowa lub archiwistyki
• dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
• znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office / MS Office 365) i urządzeń biurowych
• umiejętność poszukiwania i selekcji informacji w oparciu o zasoby tradycyjne i elektroniczne
• dyspozycyjność (praca zmianowa od poniedziałku do piątku, jedna zmiana w soboty)
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista
• bardzo dobra organizacja pracy, w tym sprawna i szybka realizacja powierzonych zadań,
• odpowiedzialność, skrupulatność,
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu - umowa o pracę
• dogodne warunki do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych
• pracę w przyjaznej atmosferze, którą tworzy wykwalifikowany zespół pracowników

Warunki aplikowania

• dokumenty należy przesłać na adres: bibl@uthrad.pl
• w tytule wiadomości należy wpisać „PRACA”