Stanowisko

Młodszy bibliotekarz w Dziale Promocji

Umowa
Miasto
Opole
Województwo
Opolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.07 17.08

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Marketing

Opis stanowiska

współtworzenie i realizacja planu promocji, obsługa social mediów, współorganizowanie i obsługa wydarzeń organizowanych przez bibliotekę, opieka nad Galerią WuBePe

Wymagania

- znajomość różnych form promocji, możliwych do wykorzystania w promocji biblioteki;
- znajomość funkcjonowania i obsługi social mediów;
- umiejętność tworzenia contentu, pisania i redagowanie tekstów;
- umiejętność robienia i obróbki zdjęć;
- znajomość i umiejętność obsługi programów graficznych;
- dbałość o spójność graficzną, estetyczną i językową publikowanych treści;
- znajomość rynku wydawniczego oraz szeroko pojętych aspektów kultury;
- dobra znajomość języka obcego;
- kreatywność, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w instytucji;
- pracę w pełnym wymiarze godzin;
- samodzielne stanowisko, dające możliwość rozwoju osobistego;
- pełna wyzwań i możliwości rozwoju, realizacji własnych pomysłów;
- współtworzenie wyjątkowego miejsca

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać na adres:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu
ul. Piastowska 18-19-20
45-081 Opole
w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko młodszy bibliotekarz – pracownik Działu Promocji”.