Stanowisko

Młodszy Bibliotekarz/Bibliotekarz

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.03 15.03

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Obsługa Czytelników w zakresie informowania oraz udostępniania zbiorów bibliotecznych, a także prowadzenie działalności edukacyjno-kulturalnej.

Wymagania

1. wykształcenie wyższe (preferowani absolwenci kierunków filozoficznych oraz kulturoznawstwa)
2. ogólna wiedza z zakresu literatury
3. biegła obsługa pakietu MS Office
4. umiejętności komunikacyjne
5. kreatywność oraz zaangażowanie w działaniu
6. wysoka kultura osobista
7. umiejętność pracy zespołowej
8. umiejętność prowadzenia działań animacyjnych

Oferujemy

1. zatrudnienie od kwietnia 2023 r. na podstawie umowy o pracę
2. pełny wymiar czasu pracy
3. wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania
4. świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, biletów do kina oraz teatru)
5. możliwość wykupienia pakietu medycznego
6. możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

CV oraz list motywacyjny należy przesłać do 15 marca 2023 r. na adres: kadry@bpwola.waw.pl lub Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, al. Solidarności 90, 01-003 Warszawa. Dokumenty należy opatrzyć własnoręcznym podpisem.
Pracownik kadr telefonicznie lub mailem zaprosi na rozmowę wybranych kandydatów, którzy spełnią postawione wymagania.