Stanowisko

Mistrz Piernikarski i Wiedźma Korzenna – animator kultury

Umowa
Miasto
Toruń
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.06 31.08

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Jeśli lubisz być codziennie i wielokrotnie oklaskiwana/oklaskiwany, masz dobrą dykcję i nie boisz się bardzo urozmaiconych zadań - czekamy na Ciebie!

Poszukujemy animatorów - kobiety i mężczyzny (preferowany wiek 35+), którzy niczym aktorzy na scenie będą wcielać się w role Wiedźmy i Mistrza w ŻYWYM MUZEUM PIERNIKA. Wiedźma i Mistrz uczeni być muszą, uniwersytety mieć ukończone. Wykształcenie historyczne lub żywe zainteresowanie historyją wysoko u nich cenione będą. Języki ich giętkie być muszą i wyrażać sprawnie, co głowy pomyślą (choć z umiarem). Oboje powinni być zaznajomieni z zamorską mową (j. angielski) i chcieć się nią posługiwać. Dobrze, by lubili towarzystwo innych ludzi i jeszcze lepiej, by mogli się poszczycić wzajemnością. Powinni energiczni być i dobrze przystosowywać się do dynamicznego charakteru pracy w naszym Żywym Muzeum Piernika.

Wiedźma i Mistrz wstawać rano nie muszą, a i harmonogram pracy mogą sobie dogodnie wybierać.

Wymagania

Preferowany wiek 35+ (osoby młodsze również mogą przesłać CV), język angielski - wymagany. Dużą zaletą będzie również j. niemiecki.

Oferujemy

Każda Wiedźma i każdy Mistrz mogą liczyć na pomoc w rozkwicie (szkolenia). Czeka takoż umowa o pracę, nieograniczony dostęp do pobudzającej kawy z ekspresu, równie pobudzające towarzystwo innych Wiedź i Mistrzów oraz zgranej, wesołej załogi.

Warunki aplikowania

CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@muzeumpiernika.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: Animator Żywe Muzeum Piernika