Stanowisko

MENADŻER W DZIALE KURATORSKIM

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 4000 PLN brutto

Miasto
POZNAŃ
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.05 20.06

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

1. Zarządzanie ofertą kulturalną Teatru;
2. Realizacja programu merytorycznego Teatru: spektakle, projekty, wydarzenia artystyczne;
3. Marketing programu artystycznego Teatru;
4. Tworzenie wniosków o dofinansowanie oraz ich rozliczanie;
5. Współtworzenie planów rozwoju artystycznego Teatru;
6. Planowanie tras wyjazdowych i tournee artystycznych;
7. Działania impresaryjne prowadzące do realizacji spektakli na scenach zewnętrznych w Polsce i zagranicą;
8. Nawiązywanie współpracy z międzynarodowymi festiwalami tańca;
9. Zdobywanie nowych partnerów i kontrahentów Teatru.

Wymagania

1. Wymagania niezbędne
a) wykształcenie wyższe min. licencjackie - preferowane kierunki humanistyczne (teatrologia, muzykologia, kulturoznawstwo, media) lub ekonomiczne (ekonomia, zarządzanie, marketing, zarządzanie w kulturze);
b) minimum roczne doświadczenie w pracy w instytucjach kultury lub projektach realizowanych w obszarze kultury lub współpraca przy projektach zagranicznych;
c) znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1.

2. Wymagania dodatkowe
a) biegła obsługa komputera w systemie MacOS, znajomość programów edytora tekstów i arkuszy kalkulacyjnych;
b) znajomość programów dotacyjnych w obszarze kultury i teatru;
c) dyspozycyjność i komunikatywność, samodzielność, dokładność, terminowość.

3. Dodatkowe zalety
a) umiejętność pozyskiwania środków finansowych;
b) rozeznanie w ekonomicznych aspektach wydatkowania środków publicznych;
c) kreatywność.

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie w samorządowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
2. Wynagrodzenie: 4.000 PLN brutto + dodatek stażowy;
3. Pakiet świadczeń socjalnych;
4. Ciekawa, rozwijająca praca w międzynarodowym, twórczym zespole Teatru;
5. Realny wpływ na rozwój instytucji.

Warunki aplikowania

III. Wymagane dokumenty:
1. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie z podaniem numeru telefonu kontaktowego i adresu do korespondencji;
2. List motywacyjny;
3. CV;
4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Polski Teatr Tańca w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

IV. Informacje dodatkowe:
1. Oferty należy składać do dnia 20 czerwca 2021:
a) na adres mailowy: teatr@ptt-poznan.pl;
b) na adres korespondencyjny: Polski Teatr Tańca, 61-818 Poznań, ul. Taczaka 8.
2. Ocena wstępna ofert do dnia 22 czerwca 2021.
3. Rozmowy kwalifikacyjne kandydatów odbędą się po ww. terminie. O terminie rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub na adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.