Stanowisko

Menadżer/ka projektów, kierownik/czka biura

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

10.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

- prowadzenie spraw administracyjnych Fundacji,
- prowadzenie biura Fundacji,
- obsługa social mediów,
- udział w pracach Fundacji: udział i koordynacja projektów.

Wymagania

- znajomość podstaw pracy administracyjnej i organizacyjnej,
- doświadczenie w organizowaniu, produkcji i koordynacji wydarzeń kulturalnych zwłaszcza wystaw,
- podstawowa wiedza w zakresie funkcjonowania rynku sztuki współczesnej w Polsce i zagranicą,
- umiejętność stosowania narzędzi promocyjnych,
- mile widziane doświadczenie pracy w sektorze pozarządowym lub instytucjach kultury,
- doświadczenie w poszukiwaniu środków, przygotowywaniu wniosków o granty, stypendia i inne formy dofinansowania działalności,
- znajomość podstawowych programów graficznych,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

- udział w projektach kulturalnych,
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy międzynarodowych projektach,
- możliwość rozwijania umiejętności organizacyjnych.

Zgłoszenia zawierające CV w formacie .pdf oraz list motywacyjny po polsku i po angielsku należy przesyłać na adres: magdalena@katarzynakozyra.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”