Stanowisko

MAGAZYNIER ZBIORÓW

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

01.06 15.06

Słowa kluczowe
  • Film
  • Fotografia
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

• zapewnienie bezpieczeństwa i optymalnych warunków przechowywania zbiorów
• pakowanie i przenoszenie zbiorów w przestrzeni archiwów FINA oraz poza siedzibą
• czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów
• utrzymywanie porządku i czystości w magazynach
• prowadzenie dokumentacji na temat zbiorów muzealnych, w tym wprowadzanie i ewidencjonowanie danych dotyczących zbiorów w cyfrowej bazie danych FINA
• monitorowanie i raportowanie na temat warunków przechowywania zbiorów w magazynach
• udział w inwentaryzacji zbiorów i spisach z natury
• wykonywanie czynności pomocniczych w pracowni konserwacji zbiorów
• przewóz pracowników i zbiorów służbowym samochodem
• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi FINA w celu realizacji powierzonych zadań
Miejsca pracy:
• Archiwum Filmowe 3 - Łąkowa/Oddział Łódzki ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź
• Magazyn Tymczasowy – Stryków, Sosnowiec 15A, 95-010 Stryków
Pracodawca zapewnia pracownikom nieodpłatny dojazd do pracy na trasie: ul. Łąkowa 29, Łódź – Stryków, Sosnowiec 15A; Stryków, Sosnowiec 15A - ul. Łąkowa 29, Łódź.

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• Prawo jazdy kategorii B
• umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole
• łatwość nawiązywania relacji ze współpracownikami
• umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
• staranność i zaangażowanie
Wymagania dodatkowe:
• doświadczenie w pracy w muzeum, archiwum lub bibliotece na podobnym stanowisku
• umiejętności manualne i techniczne

Oferujemy

- umowa o pracę w nowoczesnej instytucji kultury;
- praca w zaangażowanym i rozwijającym się zespole
- grupowe ubezpieczenie na życie;
- dodatkowa opieka medyczna;
- karnety sportowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji do 15.06.2021 r. zawierającej list motywacyjny i CV na adres: Grazyna.Idziak@fina.gov.pl. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).