Stanowisko

Lektor języka angielskiego

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.08 26.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Dom Kultury Śródmieście poszukuje lektora języka angielskiego do poprowadzenia stacjonarnego kursu w naszej filii (Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IVp.) adresowanego przede wszystkim do seniorów oraz osób dorosłych.

Zajęcia odbywają się:
- raz w tygodniu po 60 min (od 3 do 5 spotkań w miesiącu)
- od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych
(do uzgodnienia)
- w grupie liczącej maksymalnie 10 osób

Wymagania

Wymagania:
- studia filologiczne z języka angielskiego (licencjat lub ostatni rok studiów magisterskich)
- udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
- pasja nauczania
- rzetelność i punktualność
- mile widziane doświadczenia w prowadzeniu zajęć

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze
- rozliczenie w formie umowy zlecenia lub umowy z firmą
- stawkę godzinową w wysokości 100 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na adres e-mail: biuro@dks.art.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych szczególnych kategorii, jeżeli występują, w celach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym prowadzonym przez Dom Kultury Śródmieście z siedzibą w Warszawie”.

Osoby zainteresowane udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dom Kultury Śródmieście prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych szczególnych kategorii, jeżeli występują, w celach związanych z przyszłymi postępowaniami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez Dom Kultury Śródmieście w okresie 2 lat od dnia przekazania tych danych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 621 95 32