Stanowisko

Kurator ds. filmu w Klubie Żak

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3480—3680 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.07 30.07

Słowa kluczowe
  • Film

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która interesuje się kinem, w szczególności kinem autorskim i ma wiedzę w tym zakresie, a także sprawnie porusza się w mediach społecznościowych.
Zakres obowiązków:
• opracowywanie miesięcznych repertuarów Kina Żak
• negocjacje warunków wypożyczeń filmów
• przygotowywanie materiałów informacyjnych dla mediów i do klubowych informatorów oraz na strony internetowe (notek biograficznych, recenzji prasowych, zdjęć, etc.),
• raportowanie z bieżącej działalności kina do dystrybutorów, organizacji praw autorskich, PISF-u, GUS-u, innych
• wprowadzanie informacji o repertuarze, filmach, przeglądach na stronę www.klubzak.com.pl
• współprowadzenie stron Klubu Żak na portalach społecznościowych w zakresie dotyczącym działalności Kina Żak

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie;
• doświadczenie w organizowaniu wydarzeń kulturalnych, w szczególności filmowych;
• ogólna znajomość sektora filmowego w Polsce;
• ogólna wiedza na temat filmu i historii kina;
• doświadczenie w social media;
• praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• umiejętność redagowania tekstów;
• bardzo dobra organizacja pracy (praca samodzielna oraz praca w zespole);
• biegła obsługa komputera i pakietu MS Office.
Mile widziane:
• doświadczenie pracy w kinie i w instytucji kultury;

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo na okres próbny 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia na czas dłuższy i/lub nieokreślony); możliwość pracy w trybie elastycznym;
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udziału w szkoleniach i warsztatach;
• wynagrodzenie podstawowe w wysokości w przedziale 3480 zł - 3680 zł brutto;
• zatrudnienie od 1 września 2021 roku;
• przestronne biuro i pracę w towarzystwie elokwentnych współpracowników;
• miejsce pracy w pobliżu publicznych środków transportu (SKM, tramwaje, autobusy, ścieżka rowerowa);

Kandydatów i kandydatki na stanowisko kuratora ds. filmu prosimy o przesyłanie CV i krótkiego listu na adres: biuro@klubzak.com.pl w terminie do dnia 31 lipca 2021 roku (w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, jakiego dotyczy rekrutacja). W CV prosimy o szczegółowe podanie informacji potwierdzających nasze oczekiwania.