Stanowisko

Księgowy/Księgowa

Umowa
Miasto
Otrębusy
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

30.03 30.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

1. prowadzenie szczegółowej ewidencji ilościowo-wartościowej środków trwałych i pozostałych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych według klasyfikacji rodzajowej środków trwałych.
2. naliczanie umorzenia środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencji księgowej i sporządzanie sprawozdań statystycznych
3. kontrola pod względem formalnym i rachunkowych dowodów obrotu składnikami majątkowymi stanowiącymi podstawę przychodu itd.

Wymagania

1. doświadczenie z zakresu ewidencji i rozliczania środków trwałych i WNIP
2. bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
3. samodzielność w działaniu itd.

Oferujemy

1. pracę w przyjaznym otoczeniu;
2. możliwość szkolenia i rozwoju;
3. stabilność zatrudnienia

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kadry@mazowsze.waw.pl,
Skontaktujemy się z wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji kandydatami.