Stanowisko
KSIĘGOWA
Umowa
etat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

27.12 26.01

Słowa kluczowe
  • Księgowość
Opis stanowiska

• wystawianie faktur sprzedaży wraz z prowadzeniem pełnej ewidencja sprzedaży i jej księgowanie,
• bieżąca weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych w układzie kosztowym i rodzajowym,
• sprawdzanie dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym wraz z weryfikacją opisu dokumentów,
• poprawna klasyfikacja sposobu rozliczania VAT we wprowadzanych fakturach zakupu w odniesieniu do zaistniałych zdarzeń gospodarczych,
• bieżąca kontrola poprawności dokonanych zapisów księgowych na kontach analitycznych,
• weryfikacja sald należności zgodnie z instrukcją inwentaryzacyjną (potwierdzenia sald należności) oraz polityką rachunkowości (uzgodnienia),
• przygotowanie danych do okresowych i rocznych planów oraz sprawozdań finansowych,
• windykacja należności,

Wymagania

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe i minimum 2 lata doświadczenia na zajmowanym stanowisku,
• wykształcenie średnie i minimum 5 lat doświadczenia na zajmowanym stanowisku,
• znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
• Znajomość programu Optima,
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Dodatkowe wymagania:
• doświadczenie zawodowe w instytucji kultury,
• znajomość ustawy o finansach publicznych,

Oferujemy

• Pracę w rozwijającej się instytucji kultury z 44-letnią tradycją,
• Stabilne zatrudnienia,
• Możliwość bieżącego rozwoju zawodowego,
• Pracę w przyjaznej atmosferze,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 26 STYCZNIA 2022 na adres email: kadry@teatrkto.pl
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji, możecie Państwo w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez Teatr KTO – Instytucją Kultury Miasta Krakowa, adres: ul. Krowoderska 74, 31-158 Kraków w celu realizacji procesów rekrutacji.”