Stanowisko

Księgowa

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

14.12 16.01

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Księgowość

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należało będzie min.
• obsługa księgowa Biblioteki;
• rozliczanie delegacji oraz zaliczek pracowniczych;
• kontrola dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;
• zastępowanie kasjera Biblioteki;
• kwartalne uzgadnianie i szczegółowa weryfikacja sald kont dot. zbiorów bibliotecznych;
• miesięczne uzgadnianie i szczegółowa weryfikacja sald kont dot. ZFŚS;
• sporządzanie dodatkowych list płac;
• współpraca przy sporządzaniu planów, sprawozdań oraz analiz.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia średniego lub wyższego; preferowane wykształcenie ekonomiczne;
• znajomości przepisów w zakresie rachunkowości;
• znajomości finansów publicznych;
• umiejętności obsługi komputera, obsługi programu MS Office;
• terminowości, systematyczności, uczciwości;
• dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy pod presja czasu;
• umiejętności pracy w zespole;
• zaangażowania i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość księgowości oraz sprawozdawczości w instytucjach kultury;
• znajomość przepisów dot. VAT;
• znajomość programów księgowych, Symfonii;
• staż pracy w instytucji kultury lub administracji publicznej w szczególności w działach związanych z księgowością;
• umiejętność prowadzenia analiz o charakterze finansowym.

Oferujemy

Oferujemy:
• szansę na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy – pełny etat,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury,
• pakiet multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: biblioteka@rajska.info (w tytule maila „nabór - księgowa”) do 16.01.2022 roku, do godz. 23.59

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:
Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie, z siedzibą przy ul. Rajskiej 1, 31-124 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.