Stanowisko

Księgowa/Księgowy

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

11.05 25.05

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Księgowość

Opis stanowiska

• prowadzenie rachunkowości Biblioteki zgodnie z zasadami obowiązującymi instytucje kultury,
• bieżące i rzetelne prowadzenie księgowości i sprawozdawczości finansowej i budżetowej,
• systematyczne analizowanie gospodarki finansowej i przekazywanie aktualnych informacji
• sporządzanie, przyjmowanie i kontrola obiegu dokumentów finansowo-księgowych,
• prowadzenie obsługi kasowej, ewidencjonowanie oraz kontrolowanie druków ścisłego zarachowania,
• kontrolowanie planu finansowego Biblioteki ,przygotowywanie danych do sprawozdań budżetowych i finansowych,
• raportowanie do Głównej Księgowej
• terminowe ściąganie należności i dochodzenie roszczeń oraz naliczanie i regulowanie podatków.
• księgowanie list płac UOP, umowy cywilnoprawne,
• obsługa bankowości Biblioteki (przelewy, kontrola wyciągów)

Wymagania

• wykształcenie średnie
• obsługi pakietu MS Office,
• umiejętności analitycznych oraz bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
• znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia –mile widziane,
• wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego
oraz zaangażowania,
• świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku),
• możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie.

Warunki aplikowania

Cv prosimy wysyłać na adresy:
m.wyrebkowska@e-bp.pl;a.koscikiewicz@e-bp.pl