Stanowisko
Korektor – redaktor tekstów
Umowa
dzieło / na zlecenie / zdalna
Miasto
Lublin
Województwo
Lubelskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.04 13.06

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Teatr
Opis stanowiska

- Korekta i redakcja komunikatów tekstowych i multimedialnych publikowanych w internecie
- Dbałość o poprawność językową materiałów publikowanych na stronie internetowej Ośrodka

Wymagania

- doświadczenie w redakcji tekstów
- znajomość problematyki kulturalnej
- bardzo dobra znajomość zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji
- bogaty zasób słownictwa, wyczucie tekstu
- dokładność i spostrzegawczość
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- wynagrodzenie rozliczane na podstawie wykonanej pracy

Warunki aplikowania

Aplikacje prosimy składać wyłącznie drogą mailową na adres:

office@gardzienice.org

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.