Stanowisko
Koordynator techniczny projektów
Umowa
etat
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

18.11 12.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
• współpraca z producentami oraz zespołami realizującymi projekty;
• współpraca z kontrahentami i zewnętrznymi organizatorami wydarzeń;
• zbieranie wszelkich koniecznych informacji dot. koordynowanych projektów (ridery techniczne, instrumenty, transporty techniczne, harmonogramy działań, itp.);
• analiza riderów technicznych pod kątem oświetlenia, nagłośnienia, mechaniki i obsługi sceny oraz wszelkich aspektów mających wpływ na zrealizowanie projektów;
• przekazywanie informacji oraz współpraca z pracownikami zespołów oświetlenia, nagłośnienia oraz mechaniki i obsługi sceny, a także wszelkimi innymi osobami mającymi wpływ na zrealizowanie projektów;
• nadzorowanie i koordynowanie prac zgodnie z harmonogramem;
• opracowywanie dokumentów niezbędnych do właściwego zrealizowania i rozliczenia projektów.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie min. średnie;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. jako stage manager, producent lub koordynator wydarzeń kulturalnych i artystycznych);
• znajomość elementów wyposażenia scenicznego i backline;
• umiejętność czytania rysunków technicznych oraz stage planów;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

mile widziane:

• umiejętność koordynacji pracy zespołów realizujących projekty;
• umiejętność pracy pod presją czasu i inicjatywa;
• umiejętność pracy w zespole, rozwiązywania konfliktów;
• umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
• prawo jazdy kat. B;
• elastyczność, punktualność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Zainteresowanym osobom oferujemy:

• stabilną pracę w renomowanej Instytucji;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w szkoleniach;
• dofinansowanie do wypoczynku oraz nauki języków obcych;
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport;
• zadaniowy system pracy;
• udział w współtworzeniu wyjątkowego miejsca – Narodowego Forum Muzyki.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje lub umiejętności np. referencje.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać drogą mailową na adres e-mail praca@nfm.wroclaw.pl z dopiskiem „Koordynator techniczny projektów” w terminie do 12.12.2021r.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby tej rekrutacji, innych niż wynikające z kodeksu pracy. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez rok od zakończenia niniejszej rekrutacji.”
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.