Stanowisko

Koordynator pracy szkoły

Umowa
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

01.07 31.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Akademia Aktorska Artysta szuka kreatywnego i zorganizowanego pracownika!
Poszukujemy odpowiedzialnej, energicznej i dobrze zorganizowanej osoby z inicjatywą, która wesprze nas w prowadzeniu bieżącej działalności Akademii. Kogoś, kto ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafi współpracować z dorosłymi, jednocześnie nie boi się pracy biurowej i elastycznego grafiku. Osoby, która godzi kreatywność z działaniami rutynowymi.

Wymagania

- samodzielność
- zainteresowanie kulturą, orientacja w bieżących wydarzeniach kulturalnych
- dobra obsługa komputera i MS Office (Excel, Word etc.)
- znajomość social media (Facebook, Instagram, TiK Tok)
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność (praca również w wybrane weekendy)
- komunikatywność
- odpowiedzialność
- kreatywność
- inicjatywa w działaniu
- zdolności organizacyjne
- obowiązkowość
- zaangażowanie

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
- możliwość rozwoju osobistego
- pracę w miłej atmosferze
- perspektywę spotkania i pracę z ludźmi ze środowiska artystycznego

Mile widziane:
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość języka angielskiego

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@akademiaartysta.pl do 31 sierpnia 2021 r. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane ogłoszenia.