Stanowisko

Koordynator otwartej przestrzeni Młynów Rothera

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Bydgoszcz
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

04.10 24.10

Opis stanowiska

• Opowiadanie gościom o historii Młynów, rewitalizacji i przyszłych funkcjach,
• Udzielanie odpowiedzi na pytania gości,
• Kierowanie ruchem,
• Sprzedaż gadżetów,
• Towarzyszenie gościom na punkcie widokowym,
• Dbanie o ład i przestrzeganie regulaminu.

Wymagania

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
• Komunikatywność,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Doświadczenie w obsłudze Klienta,
• Dyspozycyjność poniedziałek – niedziela w godzinach 12-20,
• Chęć podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenie.

Oferujemy

• Zatrudnienie w samorządowej instytucji kultury,
• Elastyczny grafik pracy,
• Współpracę na podstawie umowy zlecenie,
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o nadesłanie CV na adres: rekrutacja@mlynyrothera.pl do 24/10/2021 w temacie wpisując "Koordynator otwartej przestrzeni Młynów".

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną
w treści ogłoszenia o pracę”
oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych, zawartych w załączonych dokumentach, przez
Park Kultury w Bydgoszczy, na potrzeby rekrutacji.”

INFORMUJEMY IŻ NA PODSTAWIE ANALIZY ZGŁOSZEŃ SKONTAKTUJEMY SIE TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI W CELU ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ.

Klauzula informacyjna dla kandydata/kandydatki do pracy w Parku Kultury w Bydgoszczy znajdą Państwo na stronie: