Stanowisko

Koordynator/koordynatorka w galerii sztuki współczesnej

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.01 24.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Szukamy koordynatora/koordynatorki do Fundacji Profile, galerii sztuki współczesnej w Warszawie.

Praca od końca stycznia/początku lutego.

Do obowiązków koordynatora/ki będą należały m.in.:

- prowadzenie biura Fundacji
- kontakt z instytucjami publicznymi, zwiedzającymi, kolekcjonerami, artystami
- koordynowanie działań przy projektach wystawienniczych i edukacyjnych, także online
- praca nad archiwum Fundacji Profile, przygotowanie dokumentacji fotograficznej prac
- aktualizowanie oferty prac artystów współpracujących z Fundacją
- prowadzenie kanałów social media Fundacji (facebook, instagram, youtube), przygotowywanie newslettera i aktualizacja informacji na stronie internetowej.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: historia sztuki, kulturoznawstwo
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
- biegła obsługa komputera, w tym oprogramowania Microsoft Office (przede wszystkim Word, Excel, PowerPoint), mile widziana znajomość innych programów usprawniających pracę przy komputerze, w tym programów graficznych, do obróbki fotografii, itp.
- mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury
- zainteresowanie sztuką współczesną, entuzjazm i chęć do nauki

Oferujemy

- pracę z jednymi z najbardziej znanych artystów sztuki współczesnej, przy ogólnopolskich i międzynarodowych projektach wystawienniczych, wydawniczych, edukacyjnych
- zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji i koordynacji wystaw oraz innych wydarzeń kulturalnych
- 7-godzinny czas pracy

Prosimy o przesłanie swojego CV i kilku słów o sobie w wiadomości mailowej na adres profile@fundacjaprofile.pl . W tytule wiadomości prosimy wpisać „Koordynacja2021”.

Prosimy nie zapomnieć o klauzuli dotyczącej przetwarzania danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Profile w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jej brak uniemożliwia wzięcie udziału w rekrutacji.