Stanowisko
Koordynator/ka programu głównego Materii
Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

07.04 14.04

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która zajmie się koordynacją i organizacją wydarzeń programu głównego Materii w Łodzi, w tym warsztatów i modułów edukacyjnych, produkcji premier, prezentacji spektakli, koordynacją pracy wolontariuszy i praktykantów

Praca w okresie maj-grudzień 2021 z opcją kontynuacji

Szczegółowy zakres zadań: znajduje się na stronie
www.materialodz.pl

Wymagania

Wymagania:
- wysoka kultura osobista,
- umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie,
- zdolność do pracy pod presją czasu,
- samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio-zaawansowanym,
- praca w środowisku MS office oraz z wykorzystaniem narzędzi Google,
- lojalność i odpowiedzialność

MILE WIDZIANE
- doświadczenie w organizacji wydarzeń związanych z tańcem współczesnym, teatralnych, muzycznych, kulturalnych

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej lub B2B
- elastyczne godziny pracy, również w systemie pracy zdalnej
- specjalistyczne szkolenie z zakresu koordynacji projektów

Materia jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.
Podstawowe informacje dot. dostępności: 1 z 3 budynków, w których realizujemy program nie posiada windy. Możliwość pracy zdalnej i w elastycznym wymiarze - tak. Praca maksymalnie do godz. 19 lub 21, jeśli są grane spektakle. Jeśli masz pytania napisz: info@materialodz.pl

Prześlij CV z opisanym doświadczeniem i poniższą klauzulą na adres info@materialodz.pl do 14.04.2021 do 16:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Materia w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.)