Stanowisko

Koordynator/ka konferencji AgileByExample

Umowa
dzieło / na zlecenie / zdalna
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

17.04 07.05

Słowa kluczowe
  • IT
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

AgileByExample to jednej z 10 najlepszych konferencji na świecie skupiająca się na metodologii Agile. Jej tematyka opiera się na praktycznym zastosowaniu metodyk zwinnych i wymianie doświadczeń. Konferencja jest organizowana od 8 lat.

AgileByExample 2019 // 21-23 października
500 uczestników
2 lokalizacje

Szukamy osoby, która dołączy do zespołu organizującego konferencję od ponad 6 lat.
Twoim wsparciem będą osoby odpowiedzialne za merytoryczne przygotowanie oraz promocję wydarzenia.

Do Twoich zadań będzie należało kompleksowe zarządzanie realizacją projektu, od fazy przygotowań, poprzez fazę produkcji, aż do rozliczenia i raportowania.

OTO ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW:

LOGISTYKA:
Rezerwacja hoteli i transportów dla prelegentów.
Zebranie zdjęć, biogramów i prezentacji od prelegentów.
Korespondowanie z prelegentami w sprawach organizacyjnych.
Koordynacja pracy firm rejestrujących wydarzenie.

UCZESTNICY KONFERENCJI
Kontakt z prelegentami.
Obsługa skrzynki mailowej konferencji.
Rozwiązywanie/dopilnowywanie spraw bieżących.

FINANSE
Nadzór nad prawidłową realizacją budżetu wydarzenia.
Obsługa systemu do sprzedaży biletów.
Generowanie na bieżąco faktur sprzedaży biletów.
Przygotowywanie umów z podwykonawcami i rozliczenie.

MIEJSCE KONFERENCJI:
Koordynacja współpracy z wynajmującymi przestrzenie na konferencję i warsztaty (w tym organizacja cateringów).
Koordynacja prac technicznych (Samodzielna koordynacja współpracy z podwykonawcami, nadzór nad wynajmem sprzętu, montażem i demontażem)

IMPREZY:
Organizacja kolacji dla prelegentów, organizatorów i rady programowej oraz imprezy dla uczestników konferencji.

SPONSORZY:
Koordynacja współpracy ze sponsorami, przygotowywanie umów i rozliczenie się ze sponsorami.

Wymagania

Doświadczenie przy organizacji eventów.
Świetna organizacja czasu.
Duża samodzielność w działaniu.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1).
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Łatwość w szybkim nawiązywaniu kontaktów.
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
Mile widziane zainteresowanie tematyką IT.

Oferujemy

pracę przy jednej z najlepszych konferencji Agile na świecie,
pracę w doświadczonym zespole,
zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub B2B

Aplikuj wysyłając CV na adres info@agilebyexample.com do 7 maja 2019