KOORDYNATOR/KA AUKCJI SZTUKA WSPÓŁCZESNA – SURREALIZM I REALIZM MAGICZNY Fascynują cię fantastyczne światy onirycznego malarstwa Zdzisława Beksińskiego, Rafała Olbińskiego, Jacka Yerki? Chcesz odkrywać nowe światy na rynku sztuki? Lubisz i umiesz rozmawiać z ludźmi zarówno o sztuce, jak i o pieniądzach? Potrafisz godzinami słuchać opowieści artystów, galerników i kolekcjonerów? Wiesz, że nadajesz z nimi „na jednej fali”? Rozumiesz ich dążenia i potrzeby? Chcesz pracować samodzielnie i tworzyć nowe projekty? Być może to właśnie ciebie szukamy

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

03.03 30.04

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Tworzenie strategii sprzedaży aukcyjnej w oparciu o analizę rynku w segmencie dzieł nurtu surrealizm i realizm magiczny
• Pozyskiwanie dzieł sztuki na aukcję w oparciu o ekspercką wiedzę i własne doświadczenie
• Tworzenie silnych relacji z kolekcjonerami, artystami i profesjonalistami rynku sztuki
• Wycena i negocjacja cen dzieł sztuki
• Opracowanie merytoryczne dzieł sztuki w oparciu o kwerendy naukowe i własną ekspercką wiedzę i doświadczenie; redakcja katalogów aukcyjnych i materiałów marketingowych; pozyskiwanie opinii na temat autentyczności
• We współpracy z działem marketingu: współtworzenie strategii marketingowej aukcji
• We współpracy z działem logistycznym i technicznym: nadzór nad koordynacją logistyki dzieł sztuki

Wymagania

Oczekujemy:
• Specjalistyczna wiedza historyczno-artystyczna z nurtu surrealizm i realizm magiczny – warunek konieczny
• Znajomość rynku sztuki aukcyjnego i galeryjnego nurtu surrealizm i realizm magiczny – warunek konieczny
• Znajomość standardów opisu dzieła sztuki
• Ogólna wiedza z historii sztuki polskiej i powszechnej
• Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
• Wysoka kultura osobista
• Lekkie pióro i stylistyczna poprawność w języku polskim
• Język angielski w mowie i w piśmie w stopniu bardzo dobrym (współpraca z klientem zagranicznym)
• Inny język obcy będzie atutem
• Studia kierunkowe będą atutem

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników pracy
• Pełną wyzwań, wyjątkową pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy
• Stabilne zatrudnienie
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
• Prestiżową i nowoczesną przestrzeń do pracy w centrum Warszawy
óbnym – karta Benefit Systems i prywatna opieka medyczna

Warunki aplikowania

Jak aplikować:
- CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: m.basaj@desa.pl