Stanowisko

Koordynator ds. polsko-niemieckich wymian CYRKUSowych

Umowa
Miasto
Zgorzelec
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

10.10 01.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Od 1 grudnia 2021 roku oferujemy pracę na stanowisku koordynatora/ki polsko-niemieckich kontaktów CYRKUSowych w wymiarze 20 godzin tygodniowo. Umowa o pracę wstępnie obowiązuje do 31.11.2022 r., istnieje jednak możliwość jej przedłużenia. Jakie czekają na Ciebie zadania?

• Otwarcie w Zgorzelcu CYRKUS-owego punktu informacyjnego dla zainteresowanych (dzieci, rodzice, podmioty, instytucje itp.)
• Rozbudowa sieci kontaktów między polskimi i niemieckimi pedagogami i pedagożkami cyrku
• Nawiązanie oraz pielęgnowanie kontaktów z polskimi organizacjami i instytucjami
• Organizacja, przeprowadzanie oraz administracja projektów z zakresu doskonalenia zawodowego w dziedzinie pedagogiki cyrku
• Inicjowanie dalszych projektów z naszymi dotychczasowymi partnerami ze strony polskiej
• Ogólna administracja biurowa

Wymagania

Znajomość języka polskiego na poziomie C1 (język ojczysty) jest warunkiem koniecznym, podobnie jak biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ważna jest również komunikatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

Oprócz uczciwego wynagrodzenia, opartego na taryfie TVöD 9, oferujemy Tobie ciekawe zadania i współpracę w młodym, międzynarodowym zespole w naszym atrakcyjnym regionie przygranicznym.

Czekamy na Twoje zgłoszenie (wraz z listem motywacyjnym oraz CV) drogą mailową: kontakt@cyrkus.eu.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1.11.2021 roku.