Konsultant projektów unijnych (płatny staż dla studentów i absolwentów, praca zdalna)

Umowa
staż / praktyki
Wynagrodzenie

3000—3000 PLN netto

Miasto
Praca zdalna
Dolnośląskie / Kujawsko-pomorskie / Lubelskie / Lubuskie / Łódzkie / Małopolskie / Mazowieckie / Opolskie / Podkarpackie / Podlaskie / Pomorskie / Śląskie / Świętokrzyskie / Warmińsko-mazurskie / Wielkopolskie / Zachodniopomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.10 15.10

Słowa kluczowe
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• Wsparcie realizacji projektu ForHeritage realizowanego w ramach programu Interreg Europa Środkowa (www.interreg-central.eu/forheritage),w szczególności działań komunikacyjnych projektu
• Poszukiwanie nowych projektów na okres finansowania 2021-2027

Wymagania

• Student lub absolwent studiów wyższych w wieku od 18 do 31 lat
• Chęć podjęcia pracy w zakresie międzynarodowych projektów unijnych (Interreg)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Sprawność w pisaniu tekstów w języku polskim i angielskim
• Umiejętności analityczne
• Samodzielność i własna inicjatywa
• Zainteresowanie zagadnieniami rozwoju regionalnego

Oferujemy

• Uwaga! Praca zdalna. Niezbędne posiadanie własnego komputera z dostępem do internetu
• Staż w trybie zdalnym będzie realizowany w wymiarze 7 godzin dziennie i trwa 5 miesięcy
• Oferujemy wynagrodzenie miesięczne w wysokości 660 euro netto miesięcznie (około 3.055 zł netto miesięcznie)
• Staż będzie realizowany w ramach programu Interreg Volunteer Youth

Prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@krajobraz.edu.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.