Stanowisko
Konsultant ds. sprzedaży
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

18.10 30.11

Słowa kluczowe
  • Sztuka
Opis stanowiska

Konsultanta ds. Sprzedaży zatrudni salon specjalizujący się w sprzedaży pięknych przedmiotów „sztuki stołu” ekskluzywnych manufaktur francuskich. C.H. Panorama, Warszawa - Mokotów. Konsultant będzie zajmował się obsługą klienta w salonie oraz organizowaniem i prowadzeniem sklepu internetowego. Praca w godz. 11:00 - 19:00, niedziele wolne.

Wymagania

Nasze wymagania
• minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
ekskluzywnych produktów lub dzieł sztuki
• znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego,
• zmysł artystyczny i chęć rozwoju wiedzy o sztuce stołu
• doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego
• swobodna obsługa komputera,
• wysoka kultura osobista,
• dokładność i rzetelność

Oferujemy

Umowę o prace, stabilne wynagrodzenie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: panorama@galerianiuans.pl