Stanowisko

Konstruktor-Elektronik

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.04 12.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Twoje zadania:

• tworzenie dokumentacji produkcyjnej i DTR istniejących eksponatów;
• projektowanie elektroniki do nowych eksponatów i archiwizowanie dokumentacji projektowej;
• wsparcie techniczne przy prowadzonych projektach;
• kontakt z dostawcami i producentami części elektronicznych;
• pozyskiwanie ofert i wybór wykonawców usług/dostawców materiałów;
• współpraca z warsztatem i innymi działami CNK;
• projektowanie (KiCad, EAGLE), przygotowywanie plików produkcyjnych i zlecanie produkcji PCB;
• montaż i uruchamianie układów elektronicznych zawierających mikrokontrolery;
• poszukiwanie przyczyn usterek i naprawa układów elektronicznych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

• wykształcenia wyższego o profilu elektronicznym, mechatronicznym lub elektrycznym;
• min. 2 lat doświadczenia w pracy o podobnym zakresie zadań;
• podstawowej znajomości elementów automatyki przemysłowej;
• podstawowej znajomości programów KiCad, EAGLE.

Dodatkowym atutem będą:

• znajomość zasad działania instytucji kultury lub sektora publicznego;
• umiejętność pisania programów na mikrokontrolery i/lub PLC.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• oferujemy umowę o pracę na czas określony do 30.04.2022 r.;
• umożliwiamy udział w ciekawym projekcie edukacyjnym w nowoczesnej instytucji kultury;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 12.05.2021 r.

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Więcej o Centrum Nauki Kopernik i projekcie SOWA na www.kopernik.org.pl

Inicjatywa „SOWA - Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.